Mám záujem o poskytovanie sociálnej služby

Je potrebné postupovať nasledovne:

1. Záujemca o posyktovanie sociálnej služby si vybaví Posudok o odkázanosti na sociálnu službu na základe podanej žiadosti 

Žiadosť o posúdenie odkázanosti na sociálnu službu (stiahnite v prílohe za textom)

K žiadosti doloží Potvrdenie poskytovateľa zdravotnej starostlivosti o nepriaznivom zdravotnom stave FO (stiahnite v prílohe za textom), alebo výpisy zo zdravotnej dokumentácie nie staršie ako 6 mesiacov (prepúšťacie správy, výsledky odborných vyšetrení...)

V prípade, že pre zdravotný stav potrebuje žiadateľ v konaní o odkázanosti na sociálnu službu zastupovanie inou osobou priloží aj potvrdenie ošetrujúceho lekára (stiahnite v prílohe za textom)

Žiadosť adresujte na:

Trenčiansky samosprávny kraj, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín

/TSK vydá posudok o odkázanosti na sociálnu službu a doručí ho FO do vlastných rúk
Po uplynutí lehoty na odvolanie alebo po vzdaní sa odvolania proti rozhodnutiu TSK na požiadanie vyznačí právoplatnosť na doručenom rozhodnutí(posudku)/

2. Záujemca si podá žiadosť o zabezpečenie poskytovania sociálnej služby

Žiadosť o zabezpečenie poskytovania sociálnej služby (stiahnite v prílohe za textom)

K žiadosti doloží právoplatný posudok o odkázanosti na sociálnu službu vydaný TSK ( do DSS, stupeň odkázanosti najmenej V.)

Čestné vyhlásenie o majetku (stiahnite v prílohe za textom, vypíšte, dajte potvrdiť u notára alebo na matrike)
Potvrdenie o príjme (napr. posledné rozhodnutie o výške dôchodku)

Žiadosť adresuje:

AZZP v Trenčíne, Bezručova 1330/55, 911 01 Trenčín

3. V prípade, že je v AZZP v Trenčíne /DSS/ voľné miesto prichádza k uzatvoreniu Zmluvy o poskytovaní sociálnej služby, v prípade, že nie je voľné miesto žiadosť zaradíme do zozanmu čakateľov na poskytovanie sociálnej služby.

 

 V PRÍPADE NEJASNOSTÍ NÁS KONTAKTUJTE, RADI VÁM POSTUP VYSVETLÍME.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti